گلچین آهنگ های قدیمی (بخش چهارم)

گلچین آهنگ های قدیمی

گلچین آهنگ های قدیمی

در ادامه ی مطالب مربوط به گلچین آهنگ های قدیمی، در این نوشته برگ چهارم این مجموعه را با هم ورق خواهیم زد. در مجموعه نوشته های “گلچین آهنگ های قدیمی” خاطرات پنج دهه موسیقی ایرانی را مرور خواهید کرد. در ادامه با تن لیست همراه باشید.

مشاهده قسمت های قبلیِ گلچین آهنگ های قدیمی:

بخش اول

بخش دوم

بخش سوم

گلچین آهنگ های قدیمی

در قسمت چهارم گلچین آهنگ های قدیمی خواهید شنید:

 1. امین الله رشیدی  —   سپیده
 2. عبدالوهاب شهیدی  —   از تو بگذشتم
 3. سیاوش شجریان  —   سایۀ لرزان
 4. اکبر گلپایگانی  —   هوس میکده
 5. محمود خوانساری  —   دعای دل
 6. حسین قوامی  —   جوانی
 7. غلامحسین بنان  —   هستی
 8. عبدالعلی وزیری  —   بی خبر
 9. داریوش رفیعی  —   شب انتظار
 10. جواد بدیع زاده  —   گل پونه
 11. تاج اصفهانی  —   رنگ های طبیعت
 12. اقبال آذر  —   چه شور ها

برای دانلود گلچین آهنگ های قدیمی بخش چهارم اینجا کلیک کنید

توجه: این مجموعه توسط سایت تِن لیست گردآوری نشده و ما تنها بازنشر دهنده ی آن هستیم. از ناشر اصلی بی اطلاع هستیم و هم چنان در کاوش برای یافتن گردآورنده ی اصلی آن.

نظر شما چیست؟! آیا از این مجموعه لذت بردید؟! منتظر بخش پنجم باشید.

درباره نویسنده

بهروز خاتمی

فارغ التحصیل کارشناسی عمران، عاشق موسیقی، وب، گیم و تکنولوژی . دلم می خواد یه روزی با بودایی ها زندگی کنم. آی دی تلگرام و اینستاگرام: Behrouzkhatami@ آی دی توییتر: BehrouzKTM@ ایمیل: behrouzkhatami@yahoo

نظرات خوانندگان (1)

 1. مدیر محترم سایت. با سلام و احترام به شما، برای صداقت و همه آنچه که در فعالیت شما مشاهده نمودم، از جمله آدرس تعدادی از محتوای سایت خود را که برگرفته از سایت های دیگر می باشد را صادقانه اعلام می نمائید و کاربران را راهنمایی به سایت های مفید می نمائید، که خود نشان از پاکی روح و و بی آلایشی و صدق در ذات شماست. بنده برای اولین بار است که به شکل کاملاً اتفاقی و برای تکمیل آهنگ های قدیمی و نوستالژی خارجی خود، به سایت خوب شما هدایت می شوم و در نگاه اول، جذب بی آلایشی و صداقت عملکرد مدیر سایت و طراوت ذهن شما گردیدم. ایکاش همه ما، مانند شما دوست گرامی، می توانستیم به هر شکلی و گونه ای فرهنگ و ادب پارسی را به دیگر انسان های کره خاکی نشان دهیم و بگوئیم، ما ایرانی هستیم و پیرو و پیامدار پاکی و صداقت هستیم. به امید آن روز . همیشه موفق و سربلند باشید.( دیر زی با سرافرازی )

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*