زیباترین گل های تاریخ فوتبال

زیباترین گل های تاریخ فوتبال

۱۰ گل معروف و بیادماندنی تاریخ فوتبال جهان

خودتان را یک فوتبالی تمام عیار می پندارید؟ هیچ یک از بازی های جام جهانی، یورو و لیگ قهرمانان را از دست نمی دهید؟ محال است کسی که کباده فوتبال را می کشد و در همه ی کل کل های فوتبالی شرکت می کند، این گُل ها را ندیده باشد. در ادامه، زیباترین گل های تاریخ فوتبال را در قالب ویدئویی به انتخاب کانال WRZZER که ۱۰ گل مشهور و فراموش نشدنی تاریخ فوتبال جهان را گلچین کرده است خواهید دید. همراه تِن لیست باشید.

فوتبال فراتر از یک ورزش، قصه ی غم ها و شادی ها ، اشک ها و لبخند ها و برد ها و باخت هاست. فوتبال به فرهنگ و صنعتی تبدیل شده است که میلیون ها مخاطب در سراسر جهان دارد. این ورزش فراتر از مرز ها و حکومت ها دل مردم دنیا را به هم نزدیک تر کرده است. چه بسیار طرفدارانی که تیم هایی نظیر رئال مادرید، بارسلونا، منچستر و … در سراسر این کره ی خاکی دارند.

برای ما ایرانی ها گل هایی مثل گل خداد عزیزی به استرالیا، گل حمید استیلی به آمریکا و جلو تر از آن ها، گل قوچان نژاد به کرده جنوبی فراموش نشدنی است. اما گل های منحصر به فردی که در جام جهانی و باشگاه های اروپایی زده می شود به کشور یا ملت خاصی تعلق ندارد و. برای تمام طرفداران فوتبال خاطره ساز می شوند.

در ادامه ۱۰ گل فراموش نشدنی تاریخ فوتبال به انتخاب کانال Wrzzer را خواهید دید. امیدواریم که بپسندید و لذت ببرید.

فراموش نشدنی ترین گل هایی که در خاطر شما ثبت شده است ، توسط کدام بازیکن (بازیکنان) و در چه مسابقاتی زده شده است؟ با دوستان فوتبالی خود به اشتراک بگذارید.

سایر مطالب فوتبالی مجله تِن لیست را در بخش ورزش از اینجا بخوانید.

درباره نویسنده

بهروز خاتمی

فارغ التحصیل کارشناسی عمران، عاشق موسیقی، وب، گیم و تکنولوژی . دلم می خواد یه روزی با بودایی ها زندگی کنم. آی دی تلگرام و اینستاگرام: Behrouzkhatami@ آی دی توییتر: BehrouzKTM@ ایمیل: behrouzkhatami@yahoo

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*