با ۱۰ بات برتر تلگرام آشنا شوید

10 بات برتر تلگرام

این روز ها همه درباره ی آن صحبت می کنند. نرم افزار پیام رسانی که با آپدیت های مکرر و بهبود های فراوانی که مدام به قابلیت های آن می افزاید، مدت هاست گوی سبقت را از نرم افزار های مشابه مانند وایبر و واتس اپ، علی الخصوص برای مخاطب ایرانی ربوده است! تقریبا نیمی از صد میلیون کاربر این نرم افزار ایرانی هستند و روزانه ۳۵۰ هزار نفر به این تغداد افزوده می شود. تلگرام هر روز ۱۵ میلیارد پیام را deliver می کند.

یکی از قابلیت های منحصر به فرد تلگرام، بات های آن هستند که در june سال گذشته معرفی شد. بات یا ربات تلگرام، در واقع اکانت هایی هستند که توسط برنامه هایی کنترل می شوند. بات ها می توانند به پیام ها یا منشن شدنشان پاسخ دهند، به گروه ها دعوت شوند و عملیات فراوانی را انجام دهند. یکی از دوستانم می گفت: دیگر برای انجام کارهایم از تلگرام بیرون نمی روم چون هر کاری را انجام می دهد! با آشنایی با بات های برتر تلگرام، بیشترین استفاده را از قابلیت های این نرم افزار ببرید.

 ۱۰  Translator Bot

10 translate

این بات پیام شما را به هر زبانی که انتخاب کنید ترجمه می کند! بنابراین دیگر زبان مانعی برای ارتباط شما با دیگران نخواهد بود. با استفاده از این بات می توانید پیام خود را در گروه های چند زبانه بفرستید و با مردم سراسر دنیا صحبت کنید!

این لینک را در تلگرام بنویسید: @ytranslatebot

 ۹  SaveVideo Bot

save video

بات فوق العاده ای که به شما امکان دانلود ویدیو های youtube و بسیاری از سایت های به اشتراک گذاری ویدیو را می دهد. فقط کافی است لینک ویدیو ی مورد نظر را به آن بدهید، در کوتاه ترین زمان ممکن ویدیوی مورد نظرتان در کیفیت های مختلف برایتان ارسال می شود و می توانید هر کدام را که خواستید بدون محدودیت دانلود کنید. پیشتر آموزش ویدیویی دانلود از یوتیوب را در سایت فرار داده بودیم. حال این کار را به راحتی هر چه تمام تر با تلگرام انجام دهید!

این لینک را در تلگرام بنویسید: @savevideoBot

 ۸  OpenStreetMap Bot

maps

این بات هر مکانی را که از آن بخواهید از دیتابیس بزرگ OpenStreetMap یافته و اطلاعات، عکس و لینک های مرتبط را برای شما ارسال می کند. این بات همانند یک دستگاه GPS قادر به تکلم نیز هست!

 این لینک را در تلگرام بنویسید: @osmBot

 ۷  GO bot

GO

این بات از آن بات هاییست که شما را از بیرون رفتن از تلگرام بی نیاز می کند! با این بات می توانید در گوگل، یوتیوب، تورنت، ویکی پدیا و بسیاری از جا های دیگر سرچ کنید. عکس، gif، و آهنگ بیابید و کلی کار های دیگر انجام دهید!

 این لینک را در تلگرام بنویسید: @GO_Robot

 ۶  pol bot

pol

بهترین بات برای رای گیری در گروه ها. فقط کافیست این بات را در گروهتان اد کنید. با این بات گزینه های رای را تعیین کنید. سپس اعضا به راحتی می توانند رای خود را ثبت کنند و نتیجه را مشاهده کنند.

 این لینک را در تلگرام بنویسید: @pollbot

 ۵  Image Bot

image

گاهی اوقات نیار دارید در ادامه ی صحبت هایتان، عکس یا gif خاصی را برای دوست یا گروهی بفرستید. این بات به سرعت عکس و gif مطابق خواست شما را در اختیارتان قرار می دهد. فقط کافیست به او دستور بدهید!

 این لینک را در تلگرام بنویسید: @imageBot

 ۴  Many Bot

many

باتی برای ساختن بات! با قابلیت های بسیار جذاب که خلاقیت شما را به چالش می کشد. با این بات می توانید به افرادی که از بات شما استفاده می کنند پیام های دلخواه خود را بفرستید، منو و زیر منو با قابلیت اختصاص دادن دستورات خاص بسازید و بات را به گونه ای تنظیم کنید که پست های توییتر یا یوتیوب را به صورت اتوماتیک برای اعضا بفرستد. نکته ی جالب پشتیبانی این بات از زبان فارسی است!

این لینک را در تلگرام بنویسید: @manyBot

 ۳  Store Bot

store

با استفاده از این بات می توانید بات های جدید و کاربردی را بیابید. درون این بات دسته بندی مفصلی از بهترین بات ها انجام شده است که بسیار راهگشاست

این لینک را در تلگرام بنویسید: @storeBot

 ۲  Weatherman Bot

weather

بات هواشناسی برای تلگرام با پشتیبانی از زبان فارسی. این بات آب و هوای شهر شما را در پنج روز آینده به اطلاعتان می رساند. همچنین می توان برای آن نوتیفیکشن ست کرد تا در زمان دلخواهتان آب و هوا را به شما اعلام کند.

این لینک را در تلگرام بنویسید: @weatherman_bot

 ۱  Melo bot

melo

بهترین بات برای دانلود آهنگ ایرانی. فقط کافیست نام آهنگ یا خواننده و یا حتی بخشی از متن آهنگ را برایش بنویسید تا آن آهنگ برای دانلود با کیفیت های مختلف مهیا شود. همچنین با این بات می توان به متن آهنگ ها و کاورآرت آن ها دسترسی داشت. لیست هایی مانندجدیدترین ها و پر دانلود ترین ها نیز نیز در این بات تعبیه شده اند. این بات را به شدت پیشنهاد می کنیم.

این لینک را در تلگرام بنویسید: @melobot

بهترین بات های تلگرام را در سایت تن لسیت معرفی کردیم. قطعا بات های بسیار خوب دیگری نیز وجود دارند. با ما به اشتراک بگذارید!

درباره نویسنده

محمد رمضانی

وبلاگ خوانی و مهندسی برق

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*